Юні лісівники допомагають військовим

15.06.2022 11:03

Патріотичні браслетики та брелочки зі стрічок продавали вчора у Рівному гуртківці Оженинського учнівського лісництва «Вікова діброва» ДП «Дубенський лісгосп» НВК «Оженинська ЗОШ І-ІІІст.(ліцей)-ДНЗ» ім. Т.Г. Шевченка.

Пропонуючи свої вироби всім охочим, юні лісівники збирають кошти на мотоцикл для свого земляка Дмитра, який також навчався в Оженинській ЗОШ. Зараз він захищає Україну від ворога, юні гуртківці вирішили підтримати його та підрозділ побратимів. Військові вже мають досвід використання мотоциклів для окремих спецоперацій, тому учні вирішили допомогти з придбанням ще одного. Цього разу вдалося зібрати майже 3 тис грн.

Лісівники з учнівського ліснцитва «Вікова діброва» вже третій раз постіль проводять такий благодійний захід: два попередніх рази продавали свої вироби на ярмарку зі збору коштів на потреби наших воїнів у своєму селищі. Діти щоразу розширюють асортимент своїх виробів і навіть навчилися робити патріотичні розписи хною, аби лише швидше зібрати необхідну суму для наших захисників.

Підтримує дітей у добрій справі, допомагає та заохочує їм в добрій справі керівниця учнівського лісництва Світлана Сорочук. До речі, саме вона ініціювала виготовляти патріотичні вироби власноруч та придбали на початках необхідний матеріал.

Голова Рівненської обласної організації Товариства лісівників України Михайло Прокопчук подякував юним лісівникам за таку чудову ініціативу та передав солодкі гостинці.

Тож щира вдячність вчителям, батькам та вихованцям Оженинського учнівського лісництва “Вікова діброва” та мого 7-б класу НВК «Оженинська ЗОШ І-ІІІст.(ліцей)-ДНЗ» ім.Т.Г.Шевченка , за добро у ваших серцях та серцях ваших діток:

Новак Даша та Настя, Прадищук Богдана, Зелінська Яна, Квасюк Яна, Сокальська Анастасія, Дем'янчук Вікторія, Шевчук Максим, Яремчук Павло, Костюк Назар, Сидорук Христина, Зелінська Соломія, Врублевський Саша, Конотоп Роман, Таканова Ілона....ДЯКУЄМО!.