ЗЕЛЕНА КРАЇНА

Лісівники Рівненщини – активні учасники реалізації програми Президента «Зелена країна».

Уже 1 жовтня по всій Україні, і на Рівненщині зокрема, розпочнеться масштабна Акція і кожен охочий у будь-якому куточку України зможе долучитися, посадити власне дерево і в такий спосіб зробити особистий внесок у збільшення лісистості нашої області, і України загалом.

-                   Посадка лісу, створення лісових культур – це щоденна, звична робота для наших лісівників. Навесні в області ми посадили майже 24 млн штук сіянців основних лісоутворюючих порід. І зараз запрошуємо всіх долучитися до цієї благородної справи, взяти участь у масштабному залісненні України в рамках програми Президента України «Зелена країна», - наголосив начальник Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства Віталій Сухович.

На спеціальному сайті, який вже доступний за посиланням

https://zelenakraina.gov.ua/

кожна людина зможе відслідкувати хід висадки лісу по окремих регіонах. Крім того, будь-хто зможе долучитися до масштабної еко-ініціативи і висадити ліс. Для цього потрібно заповнити спеціальну форму реєстрації на участь в акції “Створюємо ліси разом”. Під час висадки лісівники безкоштовно нададуть садивний матеріал і покажуть, як садити ліс.

 

Інформація про відповідальних осіб за проведення Акції по Рівненському обласному управлінню лісового та мисливського господарства

Інформація про заплановані заходи на осінь 2021 року у рамках Акції «Створюємо ліси разом» по Рівненському  обласному  управлінню лісового та мисливського господарства