Автомобіль для лісівників-військових

16.09.2022 11:48

Без офіційних зібрань і гучних святкувань відзначають цьогоріч професійне свято - День працівника лісу у Рівненському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Напередодні, підвідомчі підприємства та профспілкові комітети лісгоспів зібрали кошти для придбання позашляховика, який вже найближчими тижнями відправиться на передову у Донецьку область, у підрозділ, де служать наші лісівники. Автомобіль додатково укомплектується одягом та обладнанням для українських військових.

Збір коштів на підтримку ЗСУ проходив під час обласних професійних змагань «Лісове багатоборство-2022», які відбулися напередодні Дня працівника лісу.

Працівники державної лісової охорони підвідомчих підприємств обласного управління демонстрували свої знання і вміння у 5 категоріях: електронний облік, стрільба, лісівництво, охорона і захист лісу, лісові культури.

Змагання відбулися на базі Новоставського лісництва ДП «Костопільський лісгосп» з ініціативи Рівненської обласної організації Товариства лісівників України, спільно з обласним управлінням лісового та мисливського господарства та обласною профспілкою працівників лісового господарства.

За результатами, у командному заліку перемогли господарі - ДП «Костопільський лісгосп», друге місце вибороли лісівники ДП «Березнівський лісгосп», третє – ДП «Клесівський лісгосп».

Цьогоріч вперше у змаганнях брала участь жінка – помічник лісничого Мащанського лісництва ДП «Костопільський лісгосп» Анастасія Стецюк. І саме нова виборола перше місце в індивідуальному заліку, друге місце посів теж представник Костопільського лісгоспу Микола Крижовець, третє – провідний інженер з охорони і захисту лісу ДП «Березнівський лісгосп» Ігор Петрук.

Переможців змагань привітав і вручив пам’ятні подарунки голова обласної організації ТЛУ, перший заступник начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Михайло Прокопчук та голова обласної організації профспілки працівників лісового господарства Володимир Якимчук.