Відеоматеріали

Фотогалерея

Баннери

Аудіоматеріали

2. Новини

Нормативні документи. Громадські мисливські інспектори. (07.12.2020)

Заява та Рекомендація ГМІ додаток 1

Подання ГМІ додаток 2

Картка погодження ГМІ додаток 3

ЗВІТ ГМІ додаток 4

Посвідчення ГМІ додаток 5

Положення про гром.інспектора

Наказ ГМІ №53 01.12.2020

 

Увага! До відому користувачів мисливських угідь та мисливців

Рівненське обласне управління лісового та мисливського господарства доводить до відома користувачів мисливських угідь, мисливців - Указ Президента України №131/2019 від 11.04.2019 року,  про створення на території Зарічненського району Рівненської області Нобельського національного природного парку. 

         Користувачам мисливських угідь, розташованих на території Нобельського національного природного парку заборонити проведення полювання, обмежити мисливство, та реакреацію на даній території відповідно до Закону України «Про природно-заповідний фонд України», Закону України «Про мисливське господарство та полювання», Положення про Нобельський національний природний парк.

 

 Заступник начальника

 Рівненського обласного

 управління лісового та

  мисливського господарства

  В.Я.Романюк

Н НПП Указ Президента

Н НПП додаток перелік земель

НП  Наказ МінЕкології 2019

Карта - схема НПП 16_07_2019

НПП Нобельський положення

Н НПП експлікація земель

 

Лімити використання мисливських тварин у сезон полювання 2019-2020 років (28.05.2019)

Наказ Про затвердження Лімітів використання мисливських тварин державного мисливського фонду у сезон полювання 2019-2020 років.

Семінар в мисливському господарстві (11.10.2016)

11 жовтня 2016 року Рівненським обласним управлінням лісового та мисливського господарства на базі мисливського господарства ТОВ МСК «Сокіл» в селі Суськ, Костопільського району, було організовано та проведено відкритий семінар-нараду по веденню мисливського господарства.

В даних заходах взяло участь близько 250 чоловік як штатних працівників з 76 мисливських господарств області, так і мисливці Рівненщини.

ТОВ МСК «Сокіл» було продемонстровано сучасний підхід до ведення мисливського господарства.

Учасники семінару оглянули  вольєрне господарство та наявних в них благородних оленів, муфлонів, ланів, диких свиней.

В господарстві велика увага приділяється  біотехнічним заходам, створено нову, сучасну методику охорони мисливських угідь від браконьєрства.

ТОВ МСК «Сокіл» інтенсивно розвиває власну  інфраструктуру, створює умови по зацікавленню мисливців та мисливських колективів з України та із сусідніх держав.

По завершенню семінару-наради учасники поласували грибною юшкою, шашликами, кулішем та іншими смачними стравами, випили гарячого чаю та кави із смаколиками.

Фотографії із семінару можна подивитись на офіційному сайті Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства в рубриці «Мисливство - фотоматеріали».

Відкриття сезону полювання в мисливських угіддях Рівненщини (06.08.2016)

06.08.2016 стартував сезон полювання, котрий традиційно відкрило полювання на пернатих

Вовки повертаються

29 листопада цього року  в мисливських угіддях ТзОВ МГ «Рудня-Карпилівське» у Сарненському районі,  сталася цікава пригода. А саме, єгер даного мисливського господарства встановив 2 капкани на вовчому переході – бобровій гатці, для відлову вовків. В один із капканів першою потрапила вовчиця. Швидше за все вовк самець намагався допомогти вовчиці звільнитися, але і сам потрапив в халепу. Біля двох вовків котрі попалися в капкани було, також, багато вовчих  слідів, мабуть цим хижакам також намагалися допомогти представники їхнього виду. Тож не відомо, чи попався б третій вовк, якби стояв би ще один капкан…

         В цьому мисливському сезоні, в мисливських угіддях області спостерігається значна чисельність вовків, що не було такого вже біля декількох десятків років.  

Микола Яцик