Садимо сад - плекаємо добро і любов на Землі

26.11.2017 14:08

З ініціативи настоятеля Святогеоргієвського храму с. Костянтинівка прот. Стефанія та лісничого Костянтинівського лісництва Олега Зарви, та за підтримки директора Сарненського лісового господарства Сергія Белелі біля церкви заклали сад і висадили фруктові дерева та довкола огорожі – саджанці декоративних порід.

Працювати зібралися всі небайдужі: працівники Сарненського лісгоспу, учні шкільного лісництва «Паросток» Костянтинівської ЗОШ І-ІІ ступенів, а також, прихожани храму - жителі сіл Костянтинівка та Іванівка.

Лісівники показали справжній майстер-клас із посадки дерев для юних природолюбів. Адже земельна ділянка містить піщаний грунт, бідний на поживні речовини та вологу. І  щоб посадити дерево, необхідно здійснити кілька етапів: розмітити й підготувати місця для висаджування дерев, заповнити їх спеціально завезеним родючим грунтом, вибрати вдалий час для садіння, залежно від погодних умов. Обов’язково додаються суміші, що містять поживні речовини для маленьких рослини.  Використовували технології за досвідом Сарненського лісового господарства, які вже багато років дають високі результати у вирощуванні лісових культур та садивного матеріалу.

Тож, біля церкви посадили 20 фруктових дерев: вишні, яблуні, груші різних сортів. Навколо огорожі розмістили рівними рядами червоні дубочки, розлогі ялівці та туї, вирощені в розсаднику Костянтинівського лісництва.

Лідія Коречко

керівник шкільного лісництва «Паросток»