«ЗЕЛЕНА КРАЇНА» НА РІВНЕНЩИНІ

08.10.2021 15:28

«Зелена країна» набирає обертів на Рівненщині. До реалізації Програми Президента України активно долучилися всі лісогосподарські підприємства. На сьогодні в області створено 21 га лісових культур, висаджено понад 133 тис дерев.

Лісівники області не лише садять ліс, а й активно беруть участь в озелененні населених пунктів, територій навколо закладів соціальної сфери, проводять освітньо-пізнавальні уроки у школах. Екологічна ініціативи знайшла широку підтримку у місцевих громадах, де знайшлося чимало охочих власне дерево та зробити свій особистий внесок у збільшення лісистості України.

-         Працівники лісової охорони ДП СЛАП «Рокитнівський держспецлісгосп» разом зі студентами місцевого училища висаджували саджанців сосни на території лісового масиву Рокитнівського та Біловізького лісництва.

-         У рамках Всеукраїнської акції «Створюємо ліси разом» на екскурсію у постійний розсадник та дендропарк Рокитнівського лісництва ДП «Рокитнівський лісгосп» завітали вихованці учнівського лісництва  Рокитнівського ліцею №2. А для реалізації програми Президента «Зелена країна» школі зібрати жолуді дуба, які вже наступного року будуть висіяні в розсаднику лісництва, а ще через рік вирощені сіянці діти самостійно висадять на лісовій ділянці.

-         А лісівники ДП «Висоцький лісгосп» разом з учнями місцевої школи висадили алею дуба червоного на території навчального закладу. А біля Удрицької ЗОШ юні природолюби створили живоплот з самшиту.

-         Алея ветеранів відсьогодні з’явилася в Клесівській територіальній громаді. Висаджували саджанці червоного дуба в парковій зоні селища Клесів. Садили рослини разом з ветеранами АТО/ООС громади та родинами полеглих на сході країни  воїнів Сергія Баранова-Орла та Ярослава Куришко. До посадки долучилися: ДП «Клесівське лісове господарство», ТОВ «ККНК «Технобуд», Клесівська селищна рада, учнівське лісництво «Сосновий бір» Клесівської гімназії, Клесівський ліцей, Клесівський міський будинок культури, Місцева пожежна команда. Загалом в рамках акції висадили 50 дерев.

-         Державна лісова охорона ДП «Острозький лісгосп» разом з вихованцями учнівського лісництва «Вікова діброва» висадили однорічні саджанці сосни, дуба, модрини на площі 0,7 га у Хорівському лісництві.

-         ДП "Соснівський лісгосп" разом із учнями шкільного лісництва та громадою Соснівської ОТГ долучилися до озеленення дитячого майданчика дошкільного закладу "Берізка".

-         Державна лісова охорона ДП "Рафалівське лісове господарство" спільно з працівниками органів місцевого самоврядування Рафалівської селищної ради, в рамках громадської Акції "Створюємо ліси разом", висадили декоративних деревно-чагарникових породи на території Рафалівської селищної ради - у смт. Рафалівка.

-         Колектив ДП «Сарненський лісгосп» дякує усім хто долучився до озеленення території навколо Меморіалу в центрі м. Сарни. Цього разу лісівників підтримали органи влади, місцевого самоврядування, студенти Сарненського педколеджу та жителі міста Сарн. В ході акції було висаджено понад 100 дерев різних порід(туї, ялівці, ялини, берези,липи, горобини).

 

 

????Звертаємо Вашу увагу, у рамках програми Президента “Зелена країна”, яка передбачає висадження 1 мільярду дерев за 3 роки і збільшення площі лісів на 1 мільйон гектарів за 10 років, Міндовкілля разом із Держлісагентством проводять благодійну акцію. Кожен може долучитись до заходів і допомогти  онкохворим дітям через благодійний фонд «Таблеточки»?? всі деталі - https://zelenakraina.gov.ua