Відеоматеріали

Фотогалерея

Баннери

Аудіоматеріали

2. Новини

Семінар в мисливському господарстві (11.10.2016)

11 жовтня 2016 року Рівненським обласним управлінням лісового та мисливського господарства на базі мисливського господарства ТОВ МСК «Сокіл» в селі Суськ, Костопільського району, було організовано та проведено відкритий семінар-нараду по веденню мисливського господарства.

В даних заходах взяло участь близько 250 чоловік як штатних працівників з 76 мисливських господарств області, так і мисливці Рівненщини.

ТОВ МСК «Сокіл» було продемонстровано сучасний підхід до ведення мисливського господарства.

Учасники семінару оглянули  вольєрне господарство та наявних в них благородних оленів, муфлонів, ланів, диких свиней.

В господарстві велика увага приділяється  біотехнічним заходам, створено нову, сучасну методику охорони мисливських угідь від браконьєрства.

ТОВ МСК «Сокіл» інтенсивно розвиває власну  інфраструктуру, створює умови по зацікавленню мисливців та мисливських колективів з України та із сусідніх держав.

По завершенню семінару-наради учасники поласували грибною юшкою, шашликами, кулішем та іншими смачними стравами, випили гарячого чаю та кави із смаколиками.

Фотографії із семінару можна подивитись на офіційному сайті Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства в рубриці «Мисливство - фотоматеріали».

Відкриття сезону полювання в мисливських угіддях Рівненщини (06.08.2016)

06.08.2016 стартував сезон полювання, котрий традиційно відкрило полювання на пернатих

Вовки повертаються

29 листопада цього року  в мисливських угіддях ТзОВ МГ «Рудня-Карпилівське» у Сарненському районі,  сталася цікава пригода. А саме, єгер даного мисливського господарства встановив 2 капкани на вовчому переході – бобровій гатці, для відлову вовків. В один із капканів першою потрапила вовчиця. Швидше за все вовк самець намагався допомогти вовчиці звільнитися, але і сам потрапив в халепу. Біля двох вовків котрі попалися в капкани було, також, багато вовчих  слідів, мабуть цим хижакам також намагалися допомогти представники їхнього виду. Тож не відомо, чи попався б третій вовк, якби стояв би ще один капкан…

         В цьому мисливському сезоні, в мисливських угіддях області спостерігається значна чисельність вовків, що не було такого вже біля декількох десятків років.  

Микола Яцик